Od stycznia br. wystartowała odświeżona strona internetowa. Bogaty w przepisy Blog kulinarny oraz nowoczesny i ergonomiczny design, to główne wyróżniki nowej witryny.

Z nowości na stronie warto wspomnieć Blog kulinarny, który zapewnia wybór przepisów podpowiadając sposoby na wykorzystanie produktów dostępnych w sklepach naszej sieci. Idąc za trendem światowym, znajdziecie tam przepisy zarówno wegetariańskie jak i te, które można śmiało nazwać zdrową żywnością dostosowaną do różnego rodzaju nietolerancji żywieniowych. Nie zabraknie również tradycyjnych przepisów, a także specjalnie przygotowywanych potraw pochodzących z bloga kulinarnego nagradzanego Cieszyńskiego sklepu Spar, który specjalizuje się w wszelkiego rodzaju mięsie. Blog jest rozszerzeniem realizowanych już działań w obszarze kulinariów w gazetce promocyjnej i na Facebooku. Baczny obserwator zauważy także widoczną wzmocnioną ekspozycję ofert promocyjnych produktów w layoucie głównej strony. Strona, podobnie jak jej poprzednia wersja, korzysta z technologii „Responsive Web Design (RWD), dzięki czemu wyświetla się w odpowiednim formacie na dowolnym urządzeniu, niezależnie od jego wielkości i rozdzielczości ekranu.

Nasza strona zyskała nowoczesny charakter, jest przejrzysta i przyjazna w obsłudze dzięki prostej, intuicyjnej nawigacji oraz szybkiemu wczytywaniu stron. Wdrożona została synchronizacja z wewnętrznymi systemami IT w organizacji,  dzięki czemu informacje wyświetlane w wybranych sekcjach strony są obecnie wprowadzane w jednym miejscu,  optymalizując pracę z danymi. Odświeżona została również szata graficzna, która jest zgodna z najnowszymi trendami światowego web designu. Strona została zoptymalizowana pod kątem użyteczności (ulepszono m.in. strukturę strony, dzięki czemu dostęp do informacji jest szybszy i łatwiejszy oraz intuicyjności nawigacji..