Od stycznia br. wystartowała odświeżona strona internetowa. Bogaty w przepisy Blog kulinarny oraz nowoczesny i ergonomiczny design, to główne wyróżniki nowej witryny.

Blog kulinarny zapewnia wybór przepisów podpowiadając sposoby na wykorzystanie produktów dostępnych w sklepach naszej sieci. Idąc za trendem światowym, znajdziecie tam przepisy zarówno wegetariańskie jak i te, które można śmiało nazwać zdrową żywnością dostosowaną do różnego rodzaju nietolerancji żywieniowych. Nie zabraknie również tradycyjnych przepisów, a także specjalnie przygotowywanych potraw pochodzących z bloga kulinarnego nagradzanego cieszyńskiego sklepu Spar, który specjalizuje się w wszelkiego rodzaju mięsie. Blog jest rozszerzeniem realizowanych już działań w obszarze kulinariów w gazetce promocyjnej i na Facebooku. 

Nowa strona www, podobnie jak jej poprzednia wersja, korzysta z technologii „Responsive Web Design (RWD), dzięki czemu wyświetla się w odpowiednim formacie na dowolnym urządzeniu, niezależnie od jego wielkości i rozdzielczości ekranu. Strona została zoptymalizowana pod kątem użyteczności aby w szybszy i łatwiejszy sposób móc po niej nawigować.