Wystartowaliśmy z aplikacją mobilną, dostępną na platformach iOS i Android. Aplikacja jest nowoczesnym narzędziem ułatwiającym zakupy i komunikującym aktualne promocje.

Aplikacja sprawi, że zakupy w sklepach SPAR staną się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Już kilka kliknięć na smartphonie pozwoli stworzyć spersonalizowaną listę zakupów, a następnie udostępnić ją na maila, SMS-em lub komunikatorami internetowymi. Aplikacja pozwala również na zapoznanie się z aktualną ofertą gazetki promocyjnej oraz wyłapanie najlepszych, cenowych okazji. Umożliwia także przeglądanie  kwartalnika „Ze smakiem”, do tej pory dostępnego w formie drukowanej w naszych sklepach oraz na stronie internetowej SPAR. Wygodną opcją jest również możliwość dodania do aplikacji Karty Klienta, co wyeliminuje konieczność noszenia jej w portfelu.

Oprócz tego, dzięki aplikacji w prosty sposób można odszukać sklepy SPAR w swojej okolicy i sprawdzić godziny ich otwarcia. Aplikacja połączona jest z Google Maps, co umożliwi szybkie i skuteczne namierzanie najbliższego sklepu i uzyskanie wskazówek w nawigacji.

W niedalekiej przyszłości planujemy dalszy rozwój i rozszerzenie właściwości aplikacji, dzięki m.in. możliwości skanowania kodów kreskowych produktów, co pozwoli na dodawanie ich do spersonalizowanej listy zakupów i dodatkowo ułatwi ten proces.

Aplikacja mobilna SPAR powstała w wyniku wsparcia start-upu w ramach programu akceleracyjnego firmy IDEO. SPAR Polska wszedł w partnerstwo przy realizacji projektu z rozwijającą się firmą Appk.io sp. z o.o., dzięki czemu start-up pozyskał silnego partnera do rozwoju swojej oferty.