Wiosna już w pełnym rozkwicie. Aby spotęgować ten wiosenny nastrój, zorganizowaliśmy dla klientów kolejną loterię. Główną nagrodą jest obiekt marzeń wszystkich wielbicieli gotowania – najnowszy model Thermomix TM6.

Zorganizowana w listopadzie ub.r. pierwsza loteria SPAR cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród klientów, dlatego tez sieć postanowiliśmy kontynuować loterie konsumenckie w 2019 r., a motywem przewodnim najnowszej jest grill w związku z rozpoczęciem sezonu na ulubioną formę spędzania przez Polaków wolnego czasu, z równie atrakcyjnymi jak poprzednio nagrodami. Poza nagrodą główną, jaką jest najnowszy model Thermomix TM6, do wygrania są również grille węglowe Weber, rozdrabniacze elektryczne Tefal oraz okulary przeciwsłoneczne SPAR.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy kupić minimum 2 różne produkty z Wiosennego TOP 10, znajdującego się w jednym z 3 kolejnych wydań gazetki SPAR. Ważne, żeby zakupione produkty znajdowały się na jednym paragonie. Swoje zgłoszenie można szybko i wygodnie zrealizować wysyłając SMS lub rejestrując swój udział na stronie www.loteriaspar.pl. Wszystkie szczegóły dotyczące loterii można znaleźć na stronie internetowej, w gazetkach i na plakatach w sklepach naszej sieci. Losowanie nagród odbywać się będzie co dwa tygodnie, natomiast losowanie nagrody głównej będzie miało miejsce na koniec Wiosennej Loterii SPAR.

Loteria potrwa od 25 kwietnia do 2 czerwca 2019 r.