2 kwietnia br. ruszył nowy program lojalnościowy SPAR Polska z rejestracją bez papierowych formularzy i możliwością zbierania punktów w dowolnym sklepie uczestniczącym w programie.

Nowy program lojalnościowy umożliwia Klientom otrzymywanie bonów za punkty przyznawane podczas zakupów w dowolnym sklepie naszej sieci, który przystąpił do programu. Za każde wydane 5 złotych w czasie zakupów klienci sklepów SPAR będą otrzymywać 1 punkt. Dodatkowo, za każde wydane 20 złotych kupujący otrzymają 1 punkt bonusowy. Punkty będą także naliczane za zakup promocyjnych produktów. Zgodnie ze strategią partnerskiej współpracy w ramach Franczyzy stworzyliśmy funkcjonalności pozwalające dodatkowo nagradzać Klientów danego sklepu przez jego właścicieli, np. za zakup wskazanych świeżych produktów od lokalnych dostawców. Każdy sklep ma także dostęp do panelu pozwalającego m.in. na profilowane wysyłki SMS.

Dla wygody naszych Klientów i w odpowiedzi na potrzeby odciążenia personelu sklepów, w nowym programie lojalnościowym, rejestracja realizowana jest online w sposób prosty i intuicyjny. Zbieranie punktów jest możliwe dzięki karcie „Mój SPAR”, którą można odebrać w kasach sklepów naszej sieci, biorących udział w akcji, dokonując pre-rejestracji za pomocą terminalu płatniczego. Klient już od tego momentu może zbierać punkty. Zebrane punkty będą stanowić podstawę do ich wymiany na bony o wartości 15, 25 lub 40 zł, którymi następnie będzie można płacić za zakupy w sklepach sieci biorących udział w programie. Pierwsze sklepy już przystąpiły do programu. Planowane jest sukcesywne dołączanie kolejnych.

Szczegóły oraz listę sklepów biorących udział w programie znajdziecie na www.moj.spar.pl